Elfogadod a cookie-kat? Ígérjük, nincs benne csokoládé és nem hízlalnak!!  winkKattints a "Kérem a sütiket" gombra! 
7.825 Ft
Cikkszám: Ny254B-42cm

Szállítási információk

Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt

Paraméterek

Vastagság 1,2 mm

Fényes "Gyűrött" Nyaklánc 1,2 mm vastag

Ékszer hossza
7.825 Ft
Kívánságlistára teszem
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!

Leírás

Különleges, egyedi megjelenésű Fényes "Gyűrött" Nyaklánc. Dupla soros nyaklánc, melynek két sora szorosan tapad egymáshoz. Az egyébként is szép formájú nyaklánc kicsit meg van gyűrve, ettől lesz igazán érdekes. Jól mutat önmagában vagy közepes méretű medálokkal.

Anyaga 925-ös tisztaságú ezüst, allergén fémek ötvözete nélkül. Ródiumos bevonattal van ellátva, hogy jobban ellenálljon a környezeti hatásoknak és sokáig megőrizze az ezüst fényét.

Magyarországon fémjeleztetett, garantált minőségű ezüst ékszer.

A csomagolás miatt nem kell aggódnod, mert minden ékszerünket értékének megfelelő díszcsomagolásban (doboz, szütyő stb.) szállítjuk ki neked.

A képen a jól láthatóság kedvéért több ékszer is szerepel. Az ár egy darab nyakláncot tartalmaz. A kép közelről készült, választásnál kérlek vedd figyelembe a megadott méreteket.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

Ezek is hasonló ékszerek

Az oldal tetejére